Guesthouse Next Do

51 Schaakstraat, Sint-Kruis, Brugge, België - Kaart weergeven
9.7/10 · 118 beoordelingen

De 150 m² Guesthouse Next Do Brugge villa biedt plaats aan maximaal 4 gasten en bevindt zich op een eersteklas locatie op 2 km van bezienswaardigheden als Basiliek van het Heilig Bloed.

Locatie

Het vakantiehuis ligt in de wijk Sint-Kruis, op circa 5 minuten wandelafstand van de Heilige-Kruisverheffing-en-Sint-Jozefkerk en op 25 minuten wandelen vanaf de Kathedraal Sint Salvador. Het Belfort van Brugge is vrij dicht bij deze 2-slaapkamer villa gelegen, en Sint-Kruis Keizerstraat busstation is op 100 meter ervandaan. Gasten kunnen ook naar het Museum-Galerij Xpo Salvador Dalí, 2,1 km verderop.

Kamers

In Guesthouse Next Do villa kunt u genieten van het uitzicht over de tuin.

Eten & Drinken

De villa voorziet je van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven in een keuken. Restaurant Sumo biedt gasten Aziatische gerechten en ligt in de onmiddellijke nabijheid van de woning. Het dichtstbijzijnde treinstation is Bruges, op 2 km afstand van de 2-badkamer accommodatie.

Waarom kiezen voor Guesthouse Next Do Brugge?

Kamer selecteren

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Sportactiviteiten

  • Pendeldienst

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Algemeen
  • Gratis Wi-Fi
  • Snelle in/uitcheckservice
  • Sportactiviteiten
  • Pendeldienst
  • Eten op locatie
  • Kindvriendelijk
  • Airconditioning
  • Geen dieren toegestaan
1/15

Internet

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Shuttle

  • Pendeldienst (toeslag)

Activiteiten

  • Paardrijden
  • Tennisveld
  • Bowling
  • Squash
  • Visserij

Accommodatie diensten

  • VIP in- en uitchecken
  • Versneld in- en uitchecken
  • Welkomstdrankje

Eten

  • Bar/ lounge
  • Buiten eethoek

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Recreatie

  • Aquapark
  • Tuin
  • Openbaar bad

In de kamers

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV

Ontwerp

  • Parketvloer

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan
  • Koffiebar
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 16:00 tot 23:59
Uitchecken:
tot 11:00

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 268 per nacht
Inchecken 31 aug 2026
Uitchecken 1 sep 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Guesthouse Next Do Brugge

Locatie bij Guesthouse Next Do Brugge

51 Schaakstraat, Sint-Kruis, Brugge, België

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Guesthouse Next Do Brugge

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brugge

    Find your perfect hotel stay today

    Populaire hotels over de hele wereld

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    100% Geverifieerde Beoordelingen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 268 per nacht
    Inchecken 31 aug 2026
    Uitchecken 1 sep 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    31 aug 2026
    1 sep 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Guesthouse Next Do
    Inchecken:
    van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken:
    tot 11:00